Prémiové seno 2kg

 

Vyzkoušejte i vy naše Prémiové seno, určené pro vaše domácí mazlíčky, které složené z jemných trav, výživného jetele a řady zdravých, na vitamíny a minerály bohatých divokých bylin té nejlepší kvalitě.

Velikost balení: 2 kg

 

286 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Prémiové seno 2kg
premiove-seno-2kg
Novinka Tip
ZDARMA
Baleno ručně
BALENO
RUČNĚ
Kvalita
VYSOKÁ KVALITA
ZA ROZUMNOU CENU
Recyklovatelný papír
RECYKLOVATELNÉ
PAPÍROVÉ OBALY
Testováno na našich
KAŽDÝ PRODUKT
TESTOVÁN NA NAŠICH CHLUPÁČÍCH

Detailní popis produktu

Z nejjemnějších trav

Objevte a vyzkoušejte naše špičkové prémiové seno, které s láskou pěstujeme pro vaše mazlíčky! Naše prémiové seno je složeno z  těch nejjemnějších trav, z výživné jetelové směsi, která je obohacena o mix divoce rostoucích lučních bylin, a je proto plné vitamínů a minerálů té nejvyšší kvality. Vyzkoušejte naše prémiové seno a dopřejte svým domácím mazlíčkům nejen jeho výjimečnou chuť, ale především i jeho zdravotní benefity!

 

Zdravé trávení

Díky vysokému obsahu horských bylin přispívá naše prémiové seno k trvalému zdraví a vitalitě vašeho mazlíčka. Nezapomeňte mít naše prémiové seno vždy po ruce, neboť pravidelná konzumace kvalitního sena, plného životně důležitých a nezbytných vitamínů a minerálů, je klíčová pro optimální trávení vašeho domácího miláčka.

 

Zcela bez chemie

Při pěstování našeho prémiového sena klademe důraz na zcela přírodní postupy a naše prémiové seno je sušeno z trav a bylin, k jejich růstu striktně nepoužíváme žádná minerální hnojiva ani žádné chemické pesticidy, či jiné nevhodné látky. Díky tomu koupí našeho sena zajistíte kvalitní, čistý a přírodní zdroj potravy pro vaše domácí mazlíčky, ať už se jedná o králíčky, morčátka, nebo jiná zvířátka. 

 

Ručně baleno

Naše prémiové seno zpracováváme pouze a jedině ručním způsobem a stejně tak jej výhradně ručně balíme a expedujeme. Díky tomu vám garantujeme maximální možnou péči a špičkovou kvalitu našeho výběrového prémiového sena. 

 

Seno z hor u vás doma

Jelikož naše prémiové seno pochází ze svěžích a zelených alpských luk, zachycuje v sobě neodolatelnou a neopakovatelnou atmosféru horských krajin a čisté přírody, a nabízí tak vašim domácím mazlíčkům nejlepší možnou stravu. Přestože vám nemůžeme poskytnout žádný certifikát o BIO kvalitě, můžeme se zaručit za to, že naše seno je 100% přírodní! Zářící zdravím a chutí - naše prémiové seno je tím nejlepším, co můžete svým zvířátkům dopřát! Objednejte si ho ještě dnes a udělejte radost svým mazlíčkům!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Seno
Hmotnost: 2 kg
5
16x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 22.5.2024
Pozad je krásný voňavý a rychlost dodání vše super
5
N Avatar autora | 18.4.2024
Vždy Číňané a mňamka
5
E Avatar autora | 25.3.2024
Seno mají krásné a voňavé :-) králíčci si ho zamilovali. První nákup se vyplatil, příště bereme zas! :-)
5
N Avatar autora | 14.3.2024
Vždy nakupují a vždy je dobré voňavé zelené mňamka
5
N Avatar autora | 12.2.2024
Pozad je pěkně .zelené voňavé mňamka
5
K Avatar autora | 5.2.2024
Seno je zelené a krásně voní. Vypadá to, že naše dvouletá ušanda, která seno téměř odmítá jíst, se díky němu na seno snad opět naučí :-) Vrhla se na něj hned s chutí, což je u sena věc opravdu nevídaná. Doručeno velmi rychle a balení v krabici bez igelitu mi vyhovuje, skladuji ho tak raději, aby se nezapařilo.
5
MB Avatar autora | 14.12.2023
Máme zakrslého králíka ze zverimexu mu seno nechutnalo ale první seno kterému přišel na chuť je to Vaše takže spokojenost pěkně voní prostě super
4
N Avatar autora | 24.6.2023
Seno je krásně zelené a voňavé. Ušákovi chutná. Ocenila bych, kdyby přišlo zabalené do pytle a nebylo volně ložené v krabici... Takto se trochu sena vysypalo po cestě a při přesouvání do sáčků.
5
P Avatar autora | 24.5.2023
Nejlepší co jsme kdy měli 🍀
5
N Avatar autora | 19.5.2023
Zajkovi veľmi chutí 😊
5
D Avatar autora | 5.5.2023
Krásně zelené seno, objednávala jsem na zkoušku pro mého vybíravého králíčka a moc mu chutná.
5
K Avatar autora | 22.4.2023
Krásné,voňavé, zelené seno. Králíčkovi moc chutná. I bylinková směs.
5
L Avatar autora | 5.4.2023
Krásné zelené seno, morčátkům moc chutná ☺️
5
IP Avatar autora | 22.3.2023
Voňavé kvalitní seno, dlouhá stébla, úplně jiná kvalita než u sena z běžných obchodů.
5
D Avatar autora | 20.2.2023
Krásné zelené, voňavé seno! ????????
5
MM Avatar autora | 20.2.2023
Krásně voní a našim Macíkovi a Pipi moc chutná, doplňujeme seníky i 2x denně...za nás nejlepší seno, co jsme kdy měli...
5
A Avatar autora | 24.1.2023
Krásně voní a konečně naší králičandě chutná seno! :)